Müzik olmadan atmayan bir kalbi var onun,

dans etmeden duramayan bir doğası,

bir de gevezelikleri var kendi çapında...

Suzy’nin Dünyası | Yeni kişisel Websitem Hakkında


“Denetlenmeyi bekleyen yorumlarınız var” 

cümlesini okumanın beni bu kadar mutlu edeceğini bilmiyordum. Paylaştıklarımın birilerine ulaşıyor olmasından daha güzel bir şey varsa o da geri dönüşlerin de olması.

Yeni websitemin kurulumuna öyle kaptırmışım ki kendimi, bu sayfada oturum açmayı unutmuşum ne zamandır. Açıkçası takip edildiğimin bile farkında değildim. Bu link altında kendi kendine konuşan küçük bir kız çocuğu gibi başlamıştı blogum...

Öyleyse dedim ki size son durumdan biraz bahsedeyim.

www.suzynindunyasi.com
Üzerinde çalıştığım yeni websiteme bu adresten ulaşabilirsiniz. 

Peki, halihazırda bir blogum dururken neden bu siteyi açtım ve burada nelerden bahsedeceğim?

Aslında iki adresin içerikleri birbirinden biraz farklı. Burada daha çok edebiyatla ilgili içerikler ve köşe yazıları paylaşıyorum. Benden bağımsız konular hakkında yazacağım zaman yine bu sayfayı kullanmaya devam edeceğim. 

Suzy’nin Dünyası ise benle ve benim ilgi alanlarımla ilgili bir site. 

Yakında bir Asya yolculuğuna çıkmayı planlıyorum. Bu sitede ve YouTube kanalımda bu yolculuk ile ilgili anıları paylaşacağım. Asya kültürünü çok çeşitli açılardan inceleyeceğim. Yıllardır üzerinde çalıştığım kişisel gelişim, parapsikoloji, reiki, nlp… vs hatta belki uzakdoğu felsefeleri, kısacası  yaşamak üzerine tüm deneyimlerimi anlatacağım. Aynı zamanda yabancı dil çalışma notlarımı da buradan paylaşıyor olacağım.

Peki neden Katre değil de Suzy?

Suzy, Asyalıların benim adımı söyleyememeleri üzerine bana verdikleri diğer ismim. Detayları sitede anlatacağım :) Merak edenleri oraya da beklerim.

Facebook: Suzy J / Suzy'nin Dünyası
Instagram: SuzyJ0701
Twitter: SuzyJ0701
Youtube: Suzy J
Pinterest: Suzy J

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder